İnanırım [Sözlü Video | Hristiyan İlahisi]Umut Kalesi’nin Sözlü Videolar serisinde, “Hayranım” albümünde yer alan, söz ve müziği Amy Ohler’a ait olan, Adrienne Neusch ve Vedat Pektaş tarafından seslendirilen “İnanırım” ilahisiyle karşınızdayız!

“Hayranım” albümünün tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz: https://open.spotify.com/album/6FfYcVfd2ItAvPsoIuQySa?si=aeiOFyMAQDCgaMopVUmHXg

” Dediğin her şeyi yaparsın Rab
Verdiğin her vaadi gerçekleştirirsin
Sözün Sana boş dönmeyecek
İstemini yerine getirecek

// İnanırım, Sana güvenirim
Benden tek isteğin budur //

İnsan değil yüce Tanrısın
Düşüncelerini değiştirmezsin
Sen söylersin de yapmaz mısın
Söz verirsin de tutmaz mısın….

// Güvenilir, sadık Olan,
Herşeye gücü yeten Rabsin //”

Söz & Müzik: Amy Ohler

======================

“Sözlü Videolar” serimizde tapınmacı arkadaşlarımızın, kendi besteledikleri ilahileri seslendirdikleri sözlü videoları sizlere sunuyoruz. İstiyoruz ki, sayfamıza yeni ezgiler yükleyerek, zamanla her tarzda müziği seven tapınmacılara bereket olan büyük bir arşiv yaratalım. Amacımız, Tanrı’ya müzikle tapınmanın değerini yansıtmak ve böylece insanları Tanrı’ya yakınlaştırmaktır.

======================

İLETİŞİM:

İlahi akorları, kamera arkası görüntüleri, programda çıkan gençlerin hikayeleri ve daha fazlası için ► https://www.umutkalesi.com

Artık WhatsApp’tan bize ulaşabilirsiniz! ► +90552 840 55 07

Facebook’ta bizi beğenin! ► http://fb.me/umutkalesimedia
Twitter’da ► http://twitter.com/umutkalesimedia
Ve Instagram’da bizi takip edin! ► http://instagram.com/umutkalesi

Siz de videolarımızı beğenebilir, kanalımıza abone olabilir ve videoların altına yorum yaparak merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz

======================

BU VİDEOLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

-O Sadık Kalacak [Sözlü Video | Hristiyan İlahisi]

-Her Şeyi Rab’be Bırak – Hristiyan İlahisi

-Hristiyanlığın Diğer İnanışlardan Farkı Nedir? [Kelam Kültür Kahve]

======================

UMUT KALESİ KİMDİR?

Umut Kalesi, Hristiyanlık hakkında en çok merak edilen sorulara ve bilinen yanlışlara, Kutsal Kitap öğretisinin ışığında yanıt veren; Hristiyan müzik parçalarının ve Hristiyan inancı hakkında en güncel söyleşilerin yer aldığı Youtube kanalıdır.

Disclaimer : " The Lyrics are the property and Copyright of the Original Owners, Lyrics here are For Personal and Educational Purpose only! Thanks."
We will be happy to hear your thoughts

   Leave a reply

   Tamil Christians Songs Lyrics

   Christian music has long been a powerful source of inspiration, comfort, and encouragement for believers around the world. Rooted in biblical truths and themes, Christian songs offer a unique blend of beautiful melodies and meaningful lyrics that touch the hearts of listeners. In this article, we will explore some of the most uplifting Christian song lyrics that continue to resonate with people, nurturing their faith and bringing hope in challenging times.

   Disclosures

   Follow Us!

   WorldTamilchristians-The Collections of Tamil Christians songs Lyrics
   Logo